Apie mus

2006 metų spalio 14 d. Klaipėdoje atidaryta trečioji Lietuvoje VABBI FACTORY OUTLET   parduotuvė. Atidarymo šventėje dalyvavo miesto meras, p. Rimantas Taraškevičius. Tradiciškai, buvo perduotos dovanos Klaipėdos vaiko krizių centro auklėtiniams.

 

VEIKLOS PRINCIPAI

"Vabbi Factory Outlet" parduotuvė – tai  pirmoji išparduotuvė Klaipėdoje, prekiaujanti garsių prekių ženklų drabužiais ir avalyne  net iki 70 proc. mažesnėmis kainomis. Tai ne laikinas reklaminis pasiūlymas, o parduotuvės darbo principas, įgyvendinamas parduodant viršplaninę  produkciją ir sandėlio atsargas.

  • Parduodame žinomų prekių ženklų drabužių viršplaninę produkciją ir sandėlio atsargas
  • Nuolatos taikome išpardavimo kainas, kurios yra nuo 30 iki 70 proc. žemesnės už pradines kainas
  • Parduodame išimtinai tik originalias prekes, gaunamas iš įgaliotų tiekėjų.
  • Parduodame aukščiausios rūšies prekes (žemesnės kokybės prekės yra aiškiai pažymėtos).

TAPKITE TIEKĖJU

ŽINOMI PREKIŲ ŽENKLAI MAŽOMIS KAINOMIS

„Vabbi Factory Outlet" siūlo savo klientams originalius, aukštos kokybės, žinomų prekių ženklų drabužius su nuolaida, siekiančia nuo 30 iki 70 procentų mažmeninės kainos. Tai nėra laikina reklaminė akcija. Tai – tinklo darbo principas. Tai tampa įmanoma parduodant kolekcijų likučius.

Savo parduotuvėje be kitų žinomų prekių ženklų mes prekiaujame Nike, Adidas, Puma, Reebok, Fila, Head, Tommy Hilfiger, Levi's, Wrangler, Lee, Mustang, St. Olivier, Diesel, Rifle, Fruit of the Loom, Speedo, Catmandoo, Mexx, Skechers, Top Secret ir daugelio kitų žinomų firmų gaminiais. Bėgant laikui, didiname ne tik savo apimtis, bet ir plečiame siūlomų produktų asortimentą naujų prekių ženklų gaminiais.


Jeigu disponuojate gamybiniais pertekliais, kolekcijų likučiais, jeigu Jus domina ilgametis bendradarbiavimas, prašome kreiptis:

"J.Norbuto komercinė firma"

Klaipėda, Taikos pr.64;

parduotuvė "VABBI FACTORY OUTLET",

Tel. +37069994280

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Jeigu norite įsidarbinti mūsų įmonėje VABBI FACTORY OUTLET:

siųskite savo CV el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus